Mailbox Translations – překladatelská agentura

Společnost Mailbox Translations je moderní překladatelská agentura výjimečná kvalitními překlady, které zajišťuje v mnoha jazycích po celém světě. Kromě textových překladů se věnujeme také tlumočení, na které se spoléhá mnoho korporátních společností.

Co oceňují zákazníci po celém světě?

  • Online objednávky 24/7
  • Profesionální překlady do více než 50 jazyků
  • Vysoká kvalita zákaznického servisu
  • Zkušení překladatelé a tlumočníci

Překládáme do 53 jazyků

Jak to funguje?

Aby byly naše překlady na vysoké úrovni, zajišťuje je rodilý mluvčí, který má s překlady odborné zkušenosti. Pokud například potřebujete vyhotovit překlad z angličtiny do čínštiny, probíhá překlad v Hong Kongu, kde máme své překladatele. Dbáme na vysoký komfort zákaznického servisu, proto u naprosté většině překladů pečuje o jednoho klienta podle jazykové specializace jeden překladatel, aby se zachovalo stejné názvosloví a pojmy.

Cena, rychlost a ochrana dat

Přestože vaše dokumenty putují za překladatelem a zpět třeba přes půl zeměkoule, klademe důraz na ochranu informací. Díky internetu má překladatel veškeré potřebné dokumenty obratem u sebe a vy se můžete spolehnout na rychlost překladu a výhodnou cenu.

Navíc u každého klienta vytváříme během spolupráce jedinečný slovníček pojmů, díky kterému eliminujeme případná chybná slovní spojení a zachováváme tak jednotný ráz všech dokumentů.

Než vám překlad předáme, prochází kontrolou a korekturou u dalších dvou pracovníků agentury. Díky tomu získáte dokonalý překlad, na který se za všech okolností můžete spolehnout.

Pár slov z historie

Překladatelská agentura Mailbox Translations vznikla v roce 2010 jako dceřinná společnost společnosti Mailbox Group. Důvodem bylo zajištění překladatelského odvětví, po kterém byla mezi klienty velká poptávka. Díky tomu se odstartovala spolupráce při přípravě letáků a tiskovin, kterým Mailbox Translations zajišťoval překlad a Mailbox Group tisk a distribuci v různých zemích světa. Od té doby se překladatelská činnost rozšířila, proto tuto službu nabízíme soukromým osobám, firmám i institucím.

Překladatelská agentura Mailbox Translations sídlí v Praze, služby však poskytuje po celé České republice a dokonce i po celém světe.

Napište si o nezávaznou kalkulaci

Potřebujete tlumočníka, profesionální překlad textů nebo soudně ověřené překlady? Neváhejte nás kontaktovat. Zašlete nám podrobnosti a my vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku.

objednat překlad
orange_lineVýhody našich překladů
  • Vysoce kvalifikovaní překladatelé
  • Nižší ceny než tradiční překladatelské agentury
  • Splňujeme požadavky norem ISO 9001, EN 15038 a CEPRES:2007
  • Standardní, odborné i soudní překlady na vysoké úrovni
orange_lineČasto kladené otázky
Co znamená normostrana?

Normostrana textu má rozsah 1800 znaků včetně mezer.

Kdy bude překlad hotový?

V termínu, který si předem odsouhlasíme.

Všechny otázky
nabídnout se jako překladatel
nabídnout se